Yusuf ÇAĞLAYAN | Mil Hukuk

Yusuf ÇAĞLAYAN

Yusuf ÇAĞLAYAN

Yusuf ÇAĞLAYAN

  • Pozisyon: Bilişim ve İletişim Danışmanı
  • Telefon:+90 312 232 26 45
  • E-posta:[email protected]
  • Adres:Yıldırım Kule Kat: 15 No: 142/ Cevizlidere Mah. Mevlana Blv. Çankaya / ANKARA

Öz Geçmiş

Bilişim Hukuku Danışmanı

Bilişim Hukuku davalarında uzman görüşü (bilirkişilik) aldığımız,

 Yusuf Çağlayan, 1981 yılında Bursa'da doğdu. Lise eğitimini Bursa AHG Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 

N'PR Stratejik İletişim Danışmanlığı firmasında, medya ilişkileri, proje yönetimi, kriz yönetimi ve kamu ilişkileri konusunda 2003 ve 2006 yılları arasında İletişim Danışmanı olarak Türkiye Müteaahhitler Birliği, Türkiye Bilişim Derneği, Yüksel Holding vb. kuruluşların stratejik iletişim çalışmalarını yürüttü. 

2007 - 2012 yılları arasında İnterpromedya Holding bünyesinde haber ve içerik oluşturma, kamu ve kurum ilişkileri konularında farklı görevlerde yer aldı. BTHaber, BTNet ve e-Devlet yayınlarını çıkaran İnterpromedya Holding bünyesinde Ankara Temsilciği faaliyetlerini yürüttü. 

2012 - 2014 yılları arasında Telekom Dünyası Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini yürüten Yusuf Çağlayan, 

2013 yılında kurduğu Enderun Digital firmasında Dijital İtibar Yönetimi, Sosyal Medya, Yazılım ve İçerik Yönetimi çalışmalarını sürdürmektedir.

Özel sektörde Bilişim ve İletişim konusunda firmalara danışmanlık yapmaktadır. 

Ankara Halkla İlişkiler Derneği, Bilişim Muhabirleri Derneği ve Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunları Derneği üyesidir. 

İletişim

1